MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 10741623
nr 1074 1623
Sekretär
omkring 1800, Ek, längd: 104 cm, djup: 49 cm, höjd: 108 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 december 2016
kl 20:11:41
12/12 16:23:36